אורח   הרשמה   התחברות       צור קשר מי אנחנו דף הבית facebook English
 ארגון הרוקדים ריקודי עם - חיפוש הרקדות ריקודי עם
קישורים רוקדים כותבים גלריה פליירים סקרים צרכנות שאלות נפוצות סקר ריקודים רעש פורום צ'אט רדיו הרוקדים
חיפוש חוג ריקודי עם חיפוש הרקדה בעזרת מפה
ריקודי עם למתחילים
בן/בת זוג להרקדה מי מרקיד בשבת ?
שאלות נפוצות
תשובה שאלה
במחצית שנת 2007 החליטה קבוצת רוקדים להקים את ארגון הרוקדים אשר מתפקידו יהיה לפעול בהתנדבות ואשר ינסה להביא לשיפור בתחומים אשר למרבה הצער נדחקו לקרן זוית ולא נמצא מי שיתן להם פתרון הולם. הארגון הוקם ונרשם כעמותה על פי החוק וחברים בו 14 חברים מייסדים, עשרות פעילים ומעגל רחב מאד של תומכים ההולך וגדל מידי שבוע. לחץ כאן להסבר נוסף מי אנחנו?
כל רוקדי ריקודי עם מוזמנים להביע תמיכה בארגון, בכלל זה רוקדים מהשורה: נשים, גברים, זקנים וטף, רוקדים עם עשרות שנות ניסיון ורוקדים בשנתם הראשונה, מדריכים ויוצרים לריקודי עם וכן כל מי שהנושא יקר לליבו.
הצטרפות כפעיל/ה בארגון דורשת גם רוח התנדבות ונכונות להשקיע בפעילות הארגון, כל אחד/אחת בהתאם לכישורים וליכולת.
מי יכול/ה להרשם לארגון?
כיום ניתן להביע תמיכה בארגון ע"י הרשמה בהרקדות בהן מופיעים פעילי הארגון, או באמצעות הטופס כאן. נבקשכם לציין לפחות שם מלא ועיר מגורים. חשוב לציין גם מספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני לצורך קבלת עדכונים. כדי להצטרף כפעיל/ה בארגון יש לציין זאת במפורש בטופס הרישום או במייל ששלחתם, ואנו ניצור אתכם קשר. איך נרשמים לארגון?
רישום כתומך בארגון או פעיל בארגון אינו כרוך בתשלום. האם הרישום כרוך בתשלום?
הארגון רשום כעמותה ללא כוונת רווח ולכן רשאי לאסוף תרומות. בנוסף ניתן ורצוי לתרום לארגון ע"י פעילות התנדבותית כפעיל/ה בארגון. להצטרפות לארגון כתומכים פעילים או לתרומה כספית לארגון נא לפנות בטופס צור קשר. איך אוכל לתרום לארגון?
הארגון מבוסס כעת על מתנדבים ותרומות אישיות של מקימי הארגון. אם כך, איך ממומנת פעילות הארגון?
את החולצות ניתן לרכוש מפעילי הארגון המופיעים בהרקדות. מחיר חולצה 25 שקל, בגוונים שחור ולבן בכל הגדלים. בעונת הקיץ נמכרות גם גופיות. ניתן לברר מתי יופיעו הפעילים בהרקדה קרובה למקום מגוריכם באמצעות פניה כאן.
לחצו לדף קטלוג מוצרי הארגון
איפה קונים את החולצות המדהימות שלכם?
באופן טבעי, כבכל ארגון רב משתתפים, קיימות דעות שונות ומגוונות בכל נושא. ניסוח המטרות בא לענות למכנה המשותף של אוהבי ריקודי העם. להבדיל, דרכי הפעולה למימושן נקבעות על ידי הפעילים בארגון בועדות השונות ובפעילויות בהן הם משתתפים. אם תרצה גם להשפיע ולהיות שותף לעשייה, תוכל להצטרף כפעיל לארגון. אני מזדהה עם המטרות, איך אוכל לדעת כיצד בכוונתכם לפעול למימושן?
אנו מעדיפים לדווח על תוצאות ולא על פעולות. במידת האפשר נספר על פעולותינו באתר זה. לפעילי הארגון יש בנוסף גישה לפורום מיוחד בו דנים בנושאי הארגון, הם גם מוזמנים לפגישות לקבלת דיווחים ולהחלפת דעות בנושאי הארגון. כמו כן הם מקבלים דיווח במייל בנושאים שונים. איך אוכל לדעת יותר על פעולות הארגון?
לתפישתנו האחריות על ההרקדה היא של המרקיד/ה, ואין בכוונתנו לומר למרקידים איך לנהל את ההרקדה. לעומת זאת בכוונתנו להגיע להבנות עם מרקידים לגבי שימור מורשת ריקודי העם ותמהיל מתאים של ריקודים מתקופות שונות, באופן שתרבות ריקודי העם תפרח ותעלה ולא תהפוך לתרבות נישה. האם בכוונתכם לדרוש מהמרקידים לשלב יותר ריקודי אמצע הדרך, עמים ודבקות בהרקדות?
חלק ממייסדי ארגון הרוקדים היו שותפים במחאה כנגד עליית המחירים באוניברסיטה. פעילות המחאה שימשה גם, כנראה, כזרז להקמת הארגון. עם זאת ארגון הרוקדים לא היה קיים כארגון בתקופת המחאה ולכן אינו חלק ממנה. כמו כן אין ארגון הרוקדים רואה עצמו כארגון צרכנים בלבד, אלא כבעל מטרות רבות נוספות המפורטות בעיקרי מטרות ארגון הרוקדים. מה הקשר בין ארגון הרוקדים למחאה כנגד עליית המחירים באוניברסיטה?
ניתן לפנות כאן , או לפנות לאחד הפעילים בארגון. ככלל, רעיונות יש הרבה, ואילו פעילים יש מעט, לכן נשמח בעיקר לרעיונות שתהיו מוכנים לקחת חלק בהגשמתם! יש לי רעיון מדהים הדורש פעולה של הארגון, למי לפנות?
תוכל לפרסם ידיעה באופן עצמאי במדור החדשות בדף הבית שלנו בעזרת טופס פרסום ידיעה. אם מדובר בעדכון פרטים לגבי הרקדה נא לשלוח מייל לכתובת ארגון הרוקדים - בהתאם להנחיות דף צור קשר.
אם מדובר בפרסום פלייר נא לשלוח מייל ל בהתאם להנחיות או לפנות בדף צור קשר כמו כן תוכל לפרסם ידיעה בדף הפייסבוק של ארגון הרוקדים ולזכות מיידית בחשיפה לאלפי רוקדים.
אני מרקיד/ה המעוניין/נת לפרסם את הרקדתי. למי לפנות?
בתפריט "חיפוש הרקדות" הגדר את ההרקדה שלך (למשל על פי יום ומדריך) ובצע חיפוש. כשההרקדה תמצא בחר אותה בעזרת העכבר. מתחת לנתוני ההרקדה מופיע תפריט להוספת תגובה. כשתבחר תפריט זה תוכל לדרג את ההרקדה וגם לספר על רשמיך.
רקדתי בהרקדה מדהימה, איך אוכל לדרג אותה?
כתבות בנושא ריקודי עם ניתן לשלוח כאן . הכתבות תפורסמנה באתר לאחר בדיקת נאותות ועריכה על פי הצורך.
חיברתי כתבה קצרה בנושא מציאת בן זוג בהרקדה, איך אוכל לפרסמה באתר?
בכל שנה נפתחות ברחבי הארץ הרקדות לרוקדים מתחילים בהן גם רוקדים ללא נסיון כלל יכולים לללמוד לרקוד. מומלץ לאתר הרקדה למתחילים בעזרת הקישור ריקודי עם למתחילים בדף הבית שלנו או בדף חיפוש חוג ריקודי עם וסימון "מתחילים" בשורת "מגדר". תוצגנה הרקדות מתחילים שנפתחו בשלושת החודשים האחרונים.
איך אוכל ללמוד לרקוד ריקודי עם?
ניתן בדרך כלל להגיע להרקדה ולמצוא בת זוג במקום. ניתן גם למצוא בן זוג בהרקדה אולם קשה יותר. באתרנו נפתח מדור חיפוש בן/בת זוג לריקודי עם. יש להירשם לאתר כאן לפני משלוח המודעה וניתן לפרסם שם מודעת חיפוש ללא תשלום כאן
כיצד ניתן למצוא בת זוג לריקודי עם בזוגות?

אם ברצונך להביע תמיכה בארגון הרוקדים אנא לחץ כאן
 
 
  לדף הבית
 
 מונה כניסות